ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil (Dry Oil Mist)

Alterna – profesionálmi považovaná za luxusnú značku kozmetiky pre starostlivosť o vlasy. Kalifornská kombinácia dokonalosti s inováciou je charakteristická pre všetky produkty od Alterna Haircare.

Zaradením vzácnych a originálnych ingrediencii značka predstavuje nezvyčajné a často prelomové riešenie v starostlivosti o vlasy.

alterna-kendi-oil-dry-oil-mist-frizz-contro

Vlastnosti/zloženie

Vlasový olej Bamboo Smooth Kendi Oil má poskytnúť osobám s vlasmi so strednou pórovitosťou absolútnu kontrolu nad krepovatením a zamotávaním. Dry oil mist sa odporúča pre styling. Kendi Dry Oil Mist zaručuje odolnosť, pružnosť a zachovanie účesu. Vlasy sú pevnejšie, lesklejšie a vyzerajú oveľa lepšie. Veľkou výhodou tohto vlasového oleja je ochrana pred vysokými teplotami, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť štruktúru vlasov.

Vyhladzujúci vlasový olej pre riedke a priemerne husté vlasy vďačí za svoje vlastnosti komplexu prírodných ingrediencii. Základ tvorí organický bambusový výťažok, ktorý posilňuje vďaka komplexu vitamínov, minerálov a aminokyselín. Tento olej má omladzujúce účinky. Druhou ingrediencou je spevňujúci, organický kendi olej – zdroj EMK (vrátane omega) a antioxidantov. Kendi Bamboo pozostáva aj z UV filtra.

Zloženie Bamboo Smooth Kendi Oil je bohaté na prírodné oleje a výťažky, medzi inými: kukui, slnečnicový, olivový, avokádový, jojobový, marakujový, buriti a hroznový olej. Množstvo prírodných ingrediencii v stylingovom spreji je rozhodne výhodou. Alterna Bamboo Kendi Oil neobsahuje parabény, minerálne oleje ani sulfáty, hoci je v ňom glycerín, vône a pár silikónov.

Formula/balenie

Vlasový olej Kendi Bamboo Dry Oil Mist má takmer bezfarebnú a veľmi tekutú formulu. Má jemne slamovo žltý odtieň, ktorý však nie je veľmi intenzívny. Konzistencia oleja je taká ľahká, ako by v spreji mala byť. Skvelo sa absorbuje a nezanecháva na vlasoch mastnú vrstvu, takže si môžete byť isté, že vlasy nezaťaží. Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist vás očarí svojou sviežou vôňou, ktorá vonia ako bambusové výhonky alebo seno.

Kendi Dry Oil Mist má praktické balenie. Fľaštička je vyrobená z plastu, čo minimalizuje riziko jej poškodenia. Celkovo sa pohodlne používa. Bamboo Smooth Kendi Oil má béžovú a hnedú farbu. Plastový vrchnák bol vybavený praktickým dávkovačom. Rozprašovač rozhodne uľahčuje aplikáciu správneho množstva oleja na vlasy a zlepšuje jeho efektívnosť.

Použitie/účinky

Dry Oil Bamboo Kendi sa dá použiť dvoma rôznymi spôsobmi. Buď na vlhké vlasy pred stylingom pre uľahčenie rozčesávania alebo na suché vlasy, aby im dodal viditeľný lesk a zabránil krepovateniu. V každom prípade je úroveň náročnosti nízka. Aplikácia je výrazne jednoduchšia vďaka rozprašovaču, ktorý dokonale sprejuje vlhký opar.

Odporúča sa kvôli:

  • zloženiu bohatému na prírodné oleje a výťažky
  • ľahučkej formule, ktorá sa rýchlo absorbuje
  • žiadnemu riziku zaťaženia vlasov
  • príjemnej a sviežej vôni bambusových výhonkov
  • praktickej fľaštičke s rozprašovačom
  • použitiu na vlhké a suché vlasy

Neodporúča sa kvôli:

  • dosť vysokej cene v porovnaní s inými olejmi
  • niekoľkým silikónom, vôňam a glycerínu