MATRIX Biolage Exquisite Oil (Tamanu Oil Blend)

Matrix – populárna profesionálna značka, ktorá vyrába farby a produkty na vlasy, používané po celom svete v kaderníckych salónoch. Matrix Biolage je súčasťou revolučnej kombinácie síl prírody s futuristickou technológiou, ktorá na vlasoch vytvára prekvapivé výsledky.

Sada Exquisite Oil dokazuje, že tajomstvo krásy leží presne v prírodných olejoch.

matrix-biolage-exquisite-oil-tamanu-oil-blendVlastnosti/zloženie

Matrix Biolage Tamanu Oil Blend je spevňujúci a regeneračný olej. Tento prípravok bol obohatený o rastlinné oleje, ktoré majú posilňovať riedke a oslabené vlasy. Pravidelné používanie Biolage Exquisite Tamanu Oil zaručuje 5 kľúčových účinkov: vyživuje vlasy, čo vedie k ich posilneniu, dodáva im lesk, reguluje hladinu hydratácie, vyhladzuje a uľahčuje rozčesávanie. Toto všetko sú prednosti olejového komplexu.

Základnou ingredienciou v Matrix Biolage Oil pre riedke vlasy je tamanu olej, za studena lisovaný z jedného indického stromu. Táto ingrediencia je zodpovedná za výživu, hydratáciu a regeneráciu vlasov, ale aj chráni pred UV žiarením. Bohužiaľ, celkové zloženie Matrix Biolage Exquisite Oil obsahuje len veľmi malé množstvo tejto ingrediencie.

Okrem jedinečného tamanu oleja pozostáva zloženie Matrix Tamanu Oil Blend, bohužiaľ, z mnohých ingrediencii, ktoré môžu byť škodlivé. Nájdete v ňom všetko to, čo by sa nemalo nachádzať v kozmetike na vlasy: alkoholy, silikóny (aj ľahšie, aj ťažšie), ako aj vône a, samozrejme, konzervanty. Zloženie je nimi prepchaté, čo mimoriadne oslabuje jeho pozíciu.

Formula/balenie

Matrix Biolage Exquisite Tamanu Oil Blend má dosť tekutú a olejovú konzistenciu. Pretvára sa do lepšej aplikácie, pretože nezaťažuje tak vlasy a dobre sa absorbuje bez toho, aby ich poškodil. Bohužiaľ, môže ich vysúšať v dôsledku obsahu alkoholu v zložení. Tento vlasový olej je bezfarebný a má intenzívnu kvetinovú vôňu na alkoholovej báze. Našťastie, vôňa sa rýchlo vytráca.

Matrix Exquisite Oil Tamanu Oil Blend sa zaujímavo prezentuje, čo sa týka vizuálnej stránky. Bol naliaty do ružovej, plastovej fľaštičky, ktorá sa pohodlne drží. Materiál využitý na balenie zaručuje jeho trvácnosť. Exquisite Tamanu Oil sa dá na vlasy veľmi ľahko aplikovať, pretože fľaštička bola vybavená malou pumpičkou. Aj dávkovač, aj formula výrazne zlepšujú jeho efektívnosť.

Použitie/účinky

Aplikácia nie je žiadnym veľkým prekvapením pri Matrix Biolage Exquisite Oil v tejto verzii. Prípravok sa dá naniesť troma spôsobmi: pred umytím vlasov pre intenzívnu regeneráciu, po umytí vlasov ako stylingový produkt a na suché vlasy pre intenzívny lesk a zachovanie účesu.

Odporúča sa kvôli:

  • tamanu oleju v zložení
  • ľahučkej formule
  • zaujímavému dizajnu a praktickému baleniu
  • ľahko použiteľnej pumpičke
  • trom rôznym spôsobom použitia
  • určeniu pre riedke a slabé vlasy

Neodporúča sa kvôli:

  • obsahu silikónov, alkoholu a konzervantov
  • príliš intenzívnej kvetinovej vôni
  • potenciálnym vysušujúcim účinkom na vlasy