DOVE Pure Care Dry Oil (Nourishing Treatment)

Dove – značka kozmetiky, ktorá je vždy pripravená riešiť problémy a slúžiť potrebám svojich zákazníkov. Pri vydávaní nových produktov nasleduje Dove motto, že ženskosť je kvalita, o ktorú sa oplatí starať. Takto sa buduje vedomie tela a jeho potrieb.

Všetko to začalo s mydlom a dnes značka ponúka aj vlasové oleje.

dove-advanced-hair-series-pure-care-dry-oil

Vlastnosti/zloženie

Vlasový olej Dove Pure Care Dry Oil bol vytvorený pre všetky typy vlasov. Podľa druhej polovice názvu je to výživná kúra, ktorá je založená na africkom makadamiovom oleji. Má poskytnúť podporu oslabeným vlasom, ako aj tým, ktoré sú náchylné na vysúšanie a vypadávanie. Po prvej aplikácii Dove Oil sa vlasy stávajú pevné, husté, jemné, lesklé a pružnejšie. Dove obnovuje živosť vlasov a chráni ich pred škodlivými vonkajšími faktormi.

Dove Nourishing Treatment vďačí svojim schopnostiam hlavne všetkým olejom, ktoré tvoria základ kozmetiky. Najvýznamnejším je makadamiový olej. Tento olej je jedným z najpopulárnejších olejov v starostlivosti o vlasy, hlavne kvôli jeho vynikajúcej absorbcii. Okrem neho bola formula Dove Pure Care Dry Oil obohatená aj o päť ďalších prírodných olejov: kokosový, mandľový, slnečnicový, palmový a olej z granátového jablka s účinkami proti starnutiu.

Bohužiaľ, formula oleja Pure Care Dry Oil Nourishing Treatment with African Macadamia Oil pozostáva z veľkého množstva minerálnych olejov a nejakých potenciálne škodlivých silikónov. Avšak, v prítomnosti tohto rôznorodého zloženia je to len malý a nepodstatný nedostatok.

Formula/balenie

Dove Pure Care Dry Oil je vlasový olej označený zlatou farbou. Vyzerá ako typická olejová formula, a to aj je, ale majte na pamäti, že je to jeden z viac tekutých vlasových olejov. Nourishing Treatment Pure Care Dry Oil má príjemnú vôňu, ktorá robí z aplikácie novú, aromaterapeutickú činnosť. Bohužiaľ, vôňa sa rýchlo stratí a neudrží sa na vlasoch dlho.

Aby ste zlepšili aplikáciu a vyhli sa zašpineniu všetkých vecí olejom, Dove vybavil svoj produkt dávkovačom na vrchu. Pumpička dávkuje dokonalé množstvo pre jedno použitie. Nepotrebujete veľké množstvo oleja, pretože sa okamžite absorbuje, nezaťažuje ani nezamasťuje vlasy. Pure Care Dry Oil Nourishing Treatment je umiestnený v sklenenej fľaštičke s praktickým tvarom. Fľaštička vyzerá elegantne, ale je dosť ťažký a ľahko môže vykĺznuť z ruky.

Použitie/účinky

Dove Pure Care Dry Oil sa môže použiť niekoľkými možnými spôsobmi. Vlasový olej vytvára najlepšie výsledky ak vezmete 3-4 dávky, a potom ich nanesiete na umyté, stále vlhké vlasy od polovičky ich dĺžky. Dosť sa odporúča vyhnúť sa aplikácii na pokožku hlavy. Olej môžete naniesť aj pred umytím vlasov pre ich vyživenie alebo ako prídavok pre zosilnenie účinkov iných prípravkov.

Odporúča sa kvôli:

  • vysokému obsahu makadamiového oleja
  • formule, založenej na prírodných olejoch
  • ľahučkej formule so skvelou absorbciou
  • príjemnej vôni
  • použitiu na všetky typy vlasov
  • praktickému dávkovaču s pumpičkou

Neodporúča sa kvôli:

  • ťažkej, sklenenej fľaštičke, ktorá sa vám môže vyšmyknúť
  • minerálnym olejom a silikónom v zložení
  • rýchlemu vyprchaniu vône