MACADAMIA Natural Oil (Healing Oil Treatment)

Macadamia – top kozmetická značka v starostlivosti o vlasy, ktorá sa zrodila zo snov, túžby a inšpirácie prírodnými ingredienciami. Všetky produkty ponúkané touto značkou obsahujú cenný makadamiový olej, ktoré je obohatený o dodatočné rastlinné výťažky a výživné oleje. Sada Natural Oil je založená na najlepších prírodných látkach.

Je to skutočná sila prírodných vlasových olejov.

MACADAMIA Natural Oil (Healing Oil Treatment)Vlastnosti/zloženie

Natural hair oil od Macadamia je dokonalou náhradou tradičného kondicionéra. Formula obohatená o najlepšie rastlinné výťažky je dokonalým riešením pre poškodené vlasybez lesku. Je vhodný ako ochrana pre končeky, ktoré sú vyživené a zjemnené. Macadamia Healing Oil Treatment je rýchla hydratačná a lesk dodávajúca terapia pre vlasy. Chráni pred UV žiarením a urýchľuje dobu schnutia.

Tento vlasový olej vďačí za svoje všestranné vlastnosti vysokému obsahu makadamiového oleja, ktorý je riešením pre suché vlasy, ktoré potrebujú regeneráciu. Podporuje ho argánový olej so vzácnymi posilňujúcimi a ochrannými účinkami. Pre doplnenie týchto zaujímavých ingrediencii do neho pridali vitamín mladosti (E), ktorý eliminuje vplyv voľných radikálov, pričom poskytuje obnovu buniek pokožky hlavy.

Bohužiaľ, Macadamia Healing Oil Treatment je vlasový olej plný dodatočných ingrediencii. Pozostáva z UV filtrov, ktoré by sa mali považovať za klad. Avšak, v skutočnosti je to len umelá látka navyše, ktorej úlohu by dokázali dokonalo splniť aj oleje. Na druhej strane, dva ľahko zmývateľné silikóny môžu zaťažiť vlasy a upchať póry pokožky hlavy, zatiaľ čo konzervanty môžu spôsobiť podráždenie.

Formula/balenie

Macadamia Natural Oil Healing Oil Treatment je olej so strednou hustotou. Ak sa aplikuje v malom množstve, nemal by zaťažiť vlasy. Čo sa týka aplikácie tohto produktu musíte ostať rozumné. Má jemne zlatú farbu a zamatovú formulu. Olej sa ľahko absorbuje do vlasov, zanecháva na nich hodvábnu vrstvu a intenzívnu korenistú vôňu.

Macadamia Natural Oil ľahko rozpoznáte kvôli jeho dizajnu. Fľaštička má veľmi elegantný dizajn v hnedej a tmavozelenej farbe. Má to odkazovať na to, aký prírodný je tento produkt. Praktická fľaštička je pevná, napriek tomu, že je vyrobená z plastu. Dávkovanie je ľahké vďaka pumpičke, ktorá precízne dávkuje olej.

Použitie/účinky

Macadamia Healing Oil Treatment zaručuje dlhotrvácny lesk a jemnosť, ktoré získate aspoň niekoľkými možnými spôsobmi. Macadamia sa môže použiť priamo na suché alebo mokré vlasy, zároveň s inými kondicionérmi a maskami na vlasy, ale aj ako dodatočná podpora počas farbenia. Množstvo použití tohto prípravku je skutočne jeho najlepšou kvalitou.

Odporúča sa kvôli:

 • dvom prírodným olejom v zložení
 • formule s konzistenciou ladiacou s vlasmi
 • dlhotrvácnemu efektu lesklých vlasov
 • vitamínu E, t.j. antioxidantu
 • lepšiemu účinku ako majú kondicionéry a masky na vlasy
 • praktickej fľaštičke z pevného plastu
 • veľmi prírodnému a zaujímavému dizajnu
 • praktickej pumpičke pre ľahšiu aplikáciu

Neodporúča sa kvôli:

 • silikónom a alkoholu v zložení
 • možnému zaťaženiu pri použití nadmerného množstva
 • intenzívnej vôni, ktorá sa nebude páčiť každému
 • potenciálne upchávajúcim látkam