NANOIL vlasový olej

Nanoil – značka ponúkajúca najkvalitnejšie prírodné produkty, vytvorené na základe schopností špeciálne vybraných rastlinných olejov.

Dokonalá kombinácia vonkajšej elegancie s vnútornou efektívnosťou, a to všetko za rozumnú cenu.

najlepší olej na vlasy Nanoil

Vlasový olej Nanoil má tri prevedenia:

 • Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou,
 • Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou,
 • Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou.

Vlastnosti/zloženie

Vlasový olej Nanoil, bez ohľadu na verziu, je inovatívnym zložením prírodných olejov. Berie z prírody len to najlepšie a kombinuje to pre jednoduchú, ale pritom efektívnu starostlivosť o vlasy. Zloženie každej verzie ladí s pórovitosťou vlasov, štruktúrou, potrebami a schopnosťou absorpcie. Čím poškodenejšie vlasy, tým viac potrebujú vlasy pomoc od vlasových olejov bohatých na nenasýtené mastné kyseliny. Vlasový olej Nanoil je silou najlepších olejov uzavretou v ľahučkom oleji.

Kvôli starostlivo vybraným aktívnym látkam vykazuje Nanoil dvojitý účinok na vlasy a pokožku hlavy. Sú dostupné tri verzie a každá má odlišné vlastnosti. A predsa, najdôležitejšie je, že vlasový olej Nanoil v každom prípade poskytuje ochranu, obnovuje zdravie a skrášľuje vlasy – bez výnimky. Jediný rozdiel je, že daný olej sa podľa pórovitosti vlasov sústredí na konkrétne schopnosti.

● Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou je olej s posilňujúcim účinkom. Predovšetkým zabraňuje krepovateniu vlasov, ktoré sú v dôsledku vlhkosti náchylné ku kučeraveniu a matnosti. Hydratuje a vyživuje vlasové cibuľky, takže spomaľuje nadmerné vypadávanie vlasov. Navyše, zaručuje jemnosť, lesk a pružnosť.

● Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou je olej, ktorý urýchľuje schnutie a poskytuje ochranu pred teplom. Používajte ho na styling a k uľahčeniu rozčesávania, významne napomáha k tomu, aby boli vlasy poddajnejšie na natočenie. Zabraňuje dehydratácii a strate vody, spôsobenej slnkom. Taktiež reguluje pH pokožky hlavy.

● Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou je olej s najintenzívnejším účinkom, pretože regeneruje keratínovú štruktúru vlasov, obnovuje poškodenie a posilňuje vlasy celkom od korienkov. Dokonale hydratuje, pretože posilňuje hydrolipidovú vrstvu a reguluje funkcie pokožky hlavy, takže urýchľuje rast vlasov.

Aké zložky nájdete vo vlasovom oleji Nanoil? Hlavne prírodné oleje (napr. argánový olej a olej z passion fruit sú typické pre každú verziu), vitamíny a dodatočné zdokonaľujúce látky ako hodváb alebo keratín. Zloženie dvoch verzii obsahuje šesť olejov, pričom Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou má deväť kvôli tomu, že bolo potrebné predstaviť niekoľko druhov kozmetických masiel; vhodné pre vlasy s pevnou štruktúrou. Vlasový olej Nanoil neobsahuje silikóny a parabény, takže je úplne prírodný.

Formula/balenie

Vec, ktorú nenájdete pri väčšine vlasových prípravkov na olejovej báze je ľahučká formula vlasového oleja Nanoil v každej verzii. Prípravok sa úplne vstrebe do vlasov a pokožky hlavy hneď po aplikácii. Nemastí a nezaťažuje. Kvôli tomu je vlasový olej Nanoil vhodný aj pre jemné vlasy. Okrem formuly s vynikajúcou textúrou má vlasový olej Nanoil aj výbornú efektívnosť. Na pokrytie vlasov po ich dĺžke a aj pokožky hlavy nepotrebujete veľké množstvo. Po každom použití pokrýva vlasy nenápadnou a sviežou vôňou, ktorá hneď nemizne. Vôňu vlasového oleja Nanoil cítite ešte hodiny po aplikácii.

Táto dokonalá formula bola uzavretá do čiernej fľaštičky. Nemá žiadne výrazne tvary ani farby, takže vlasový olej Nanoil je výnimočne krásnym prípravkom. Zmes čiernej a lesklej zlatej je stopercentný. Ba čo viac, vrchnák je vyrobený z prírodného, tmavého dreva s vyrezanou kvapkou. To všetko robí z Nanoil štýlový vlasový olej. Okrem toho je praktický a pohodlne sa používa, pretože pod vrchnák bola umiestnená pumpička, navrhnutá tak, aby sa dokonale hodila do rúk a prstov.

Použitie/účinky

Bez ohľadu na verziu, vlasový olej Nanoil sa dá použiť na celú dĺžku vlasov a pokožku hlavy. Môžete ho naniesť na obe plochy alebo ho použiť lebo ako masážny olej pokožky hlavy alebo na ochranu samotných končekov vlasov, atď. Je to jediný produkt, ktorý je diskrétny v spôsobe aplikácie. Vlasový olej Nanoil je vhodný pre metódy olejovej kúry na vlasy, ktoré sú rovnaké ako pri použití prírodných olejov – na suché alebo mokré vlasy, krátko alebo na dlhšie pred umytím vlasov. Vďaka vlasovému oleju Nanoil môže byť celonočná olejová kúra na vlasy príjemná a pohodlná. Ak máte k dispozícii trochu viac času, môžete vykonať horúcu olejovú kúru pre intenzívnejšie účinky. Vlasový olej Nanoil je skvelý ako ľahký olej na stylovanie, pred vysušením vlasov ako ochrana pred teplom, pre dodanie žiarivého lesku a zabezpečenie dlhodobých účinkov. Skvelou výhodou je možnosť použitia vlasového oleja Nanoil počas dňa pre skrotenie neposlušných prameňov. Možností je neúrekom.

Odporúča sa kvôli:

 • formule, založenej na prírodných rastlinných olejoch
 • zloženiu, bohatému na prírodné a bezpečné ingrediencie
 • ľahučkej formule zabraňujúcej zaťaženiu a masteniu korienkov
 • príjemnej a dlhotrvácnej vôni
 • ingredienciám dokonale ladiacim s pórovitosťou vlasov
 • mnohým možným metódam aplikácie v závislosti od toho, čo vlasy potrebujú
 • elegantnej fľaštičke
 • praktickému aplikátoru inovatívneho tvaru
 • dokonalému vstrebaniu do vlasov a pokožky hlavy
 • zloženiu úplne bez silikónov a parabénov