L’OREAL Mythic Oil (Nourishing Oil)

L’Oreal Professionnel Paris – celosvetovo známa značka profesionálnych produktov pre úpravu vlasov, pre ich zafarbenie, starostlivosť a styling. Pod ich ochranným plášťom je dostupná unikátna a moderná kozmetika pre ženy a mužov.

Práve o tom je vlasový olej zo sady Mythic Oil, kde nájdete najpopulárnejší vyživujúci olej pre všetky typy vlasov.

loreal-mythic-oil-nourishing-oilVlastnosti/zloženie

L’Oreal Mythic Oil Nourishing Oil je prípravok, ktorý má doplniť nedostatok výživných látok vo všetkých typoch vlasov. Jeho hlavnou úlohou je komplexne vyživiť, poskytnúť vlasom zamatovú hladkosť, zdravý lesk a pružnosť. Dôležité je, že sa môže použiť kpreventívnej starostlivosti o zdravé vlasy alebo pre intenzívnu regeneráciu slabých vlasov.

Za tieto vlastnosti Mythic Oil Nourishing Oil sú zodpovedné dva oleje, ktoré tvoria základ prípravku. Je to avokádový olej bohatý na vitamínový komplex (A, B, E, H, K, PP, F) a skvalén, ktorý preniká do vlasov a pokožky hlavy vďaka štruktúre podobnej ľudským lipidom. Ďalšou ingredienciou je hroznový olej s vysokým obsahom EMK, vitamínu E a výživných látok esenciálnych pre vlasy.

Bohužiaľ, Mythic Oil Nourishing Oil obsahuje 2 oleje k celkovo 20 ingredienciám, čo znamená, že veľkú väčšinu tvoria iné látky, ktoré nie sú nevyhnutne potrebné v produkte. Medzi inými konzervanty, alkoholy a zjemňujúce látky.

Formula/balenie

Mythic Oil Nourishing Oil je úplne bezfarebný a na olej relatívne tekutý. Na prvý pohľad si môžete myslieť, že má zlatú farbu, ale to je len farba pevnej sklenenej fľaštičky. Stojí za to spomenúť, že Mythic Oil Nourishing Oil má príjemnú, jemnú parfumovú vôňu, ktorá sa udrží na vlasoch dlhú dobu.

Fľaštička je elegantná a veľmi praktická. A predsa, pre mastné prípravky sú lepšie plastové fľaštičky, pretože sa tak ľahko nerozbijú. Veľkým plusom produktu je jeho dávkovač. Vrchnák s pumpičkou skutočne zlepšuje používanie kozmetiky a olej sa tak ľahko nanáša v tom správnom množstve. Čím menej oleja vezmete, tým menej sa budete bať, že zaťaží alebo zamastí pramene. Hoci, L’Oreal Nourishing Oil sa absorbuje dosť dobre.

Použitie/účinky

Všetky vlasové oleje zo sady L’Oreal Nourishing Oil sa používajú rovnako. Kvôli tomu, že olej obsahuje množstvo potenciálne škodlivých látok, nie je vhodný pre olejovú kúru pokožky hlavy. Jednu (maximálne dve) dávky aplikujte na suché alebo vlhké vlasy. Mythic Oil na suchých vlasoch pomáha so stylingom a na vlhkých preniká a regeneruje vlasy zvnútra a zvonku.

Odporúča sa kvôli:

  • dvom prírodným olejom v zložení
  • ľahučkej formule s výbornou absorbciou
  • ergonomickej fľaštičke s praktickým dávkovačom
  • jemnej a príjemnej vôni
  • výživným vlastnostiam
  • komplexným účinkom

Neodporúča sa kvôli:

  • sklenenej a ľahko rozbiteľnej fľaštičke
  • prevahe umelých látok v zložení
  • alkoholom a konzervantom